BIM - TÝKÁ SE TO I VÁS

Výkonný software pro stavební projekci i realizaci

O produktech

".....můžete začít „BIMovat“

Autodesk má k dispozici pro všechny BIM uživatele specializovanou sadu nástrojů Building Design Suite, která nabízí komplexní soubor softwarů v jednom praktickém balení. Tyto nástroje vám pomohou projektovat s využitím BIM, ale i CAD nástrojů. To vám usnadní postupný přechod z klasického procesu projektování k tomu modernímu, kdy můžete začít „BIMovat“.

Building Design Suite se dělí na 3 druhy, podle obsahu:

Building Design Suite - srovnání

Building Design Suite - srovnání

AutoCAD®

Software pro navrhování a tvorbu dokumentace je jednou z nejpoužívanějších 2D a 3D CAD aplikací na světě.

AutoCAD® Architecture

AutoCAD Architecture je určen především architektům a stavebním inženýrům. Díky prostředí vycházejícím z AutoCADu a profesně zaměřeným nástrojům pro tvorbu stavebních výkresů je tvorba a práce na stavebních projektech mnohem přesnější a efektivnější.

AutoCAD® MEP 

AutoCAD MEP je aplikace založená na platformě AutoCAD, určená pro inženýry zabývající se profesemi TZB. AutoCAD MEP Vám pomůže zvýšit produktivitu, přesnost a především získáte mnohem větší kontrolu nad koordinacemi dokumentace rozvodů vzduchotechniky, vody, kanalizace, elektro, topení, požární a bezpečnostní signalizace.

AutoCAD® Structural Detailing

AutoCAD Structural Detailing je aplikace určená pro projektanty stavebních konstrukcí i jejich zhotovitele, neboť umožňuje tvorbu detailně zpracované výrobní dokumentace.

Autodesk® Showcase®

Vizualizační software Autodesk® Showcase™ umožňuje vytvářet přesné, realistické zobrazení ze 3D návrhových dat s hlavním cílem komunikovat formu a koncepci budoucího výrobku.

AutoCAD® Raster Design

AutoCAD Raster Design rozšiřuje funkčnost softwaru AutoCAD a produktů postavených na platformě AutoCAD tím, že umožňuje konstruktérům a návrhářům využívat naskenovaných papírových výkresů, map, satelitních snímků, leteckých fotografií a podobných digitálních zdrojů v rámci jejich každodenních činností s produkty Autodesk.

Autodesk® ReCapTM

Autodesk ReCap Studio je nástroj pro správu, zobrazení, zpracování a indexování velmi rozsáhlých mračen bodů z laserového 3D skenování. Umožňuje přenést do CAD aplikací přesný model reality. 

Autodesk® Revit®

BIM software kombinující nástroje pro architektonický návrh, TZB, statiku, stavební konstrukce a realizaci v jediné komplexní aplikaci. Rozsáhlá sada nástrojů pro zjednodušení pracovních postupů a efektivnější spolupráci s ostatními profesemi stavební projekce na platformě Revit®.

Autodesk® 3ds Max Design

Výkonný vizualizační software umožňuje rychle prověřovat koncepty návrhu, přesněji analyzovat oslunění a vytvářet vysoce působivé marketingové vizualizace.

Autodesk® Navisworks® Simulate

Komplexní software pro posuzování projektu podporuje inteligentní 3D informační modely. Přináší pokročilé plánování i možnosti vizualizace pomáhající s prezentací záměru návrhu a se simulací výstavby.

Autodesk® Navisworks® Manage

Software pro revize projektu s dalšími nástroji pro detekci, kontrolu a správu kolizí umožňuje lépe koordinovat profese, řešit konflikty a virtuálně plánovat projekty ještě před zahájením výstavby nebo rekonstrukce.

Autodesk® Inventor®

Tento program přináší komplexní integrovanou sadu nástrojů pro navrhování ve 3D ve strojírenství. Inventor usnadní návrh plastových dílů, tvorbu výrobní dokumentace, vytváření rámových konstrukcí, potrubních a kabelových systémů a ověřování jejich funkčnosti.

Autodesk® Robot® Structural Analysis Professional

Autodesk® Robot™ Structural Analysis je nástroj, který rozšiřuje informační model budovy o možnosti konstrukční analýzy a statického návrhu. Umožňuje stavebním inženýrům provádět složité analýzy stavebních konstrukcí a zkoumat tak skutečné chování plánované stavby.

Autodesk® Infraworks®

Pomáhá architektům a urbanistům připravovat, posuzovat a komunikovat návrhy plánů stavenišť pro rychlejší získávání zakázek a jistější rozhodování zúčastněných stran.

Bezplatná zkušební verze ke stáhnutí zde.

 

Vyhledat prodejce

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace